AKTUALNOŚCI

ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ

CIEKAWOSTKI

POZNAJ NASZE JEZIORO

BAZA NURKOWA KALISZANY

Baza Nurkowa Kaliszany została stworzona z myślą o ludziach zakochanych w podwodnej przyrodzie. Jest usytuowana nad jeziorem kaliszańskim w miejscowosci Kaliszany, niedaleko Wągrowca. Akwen ten cechuje się dużą przejrzystością wody oraz różnorodnością świata podwodnego. Wyposażenie bazy oraz specjalne, podwodne plenery zostały stworzone z myślą o fotografii podwodnej. Zapraszamy NURasów fotografów, a także tych wszystkich, którzy chcą odkryć magię podwodnego świata. Na terenie bazy szkolimy w systemie PADI, na wszystkie stopnie nurkowe. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt oraz niezbędne gazy. Specjalnie dla osób, które nigdy nie nurkowały organizujemy zajęcia "Odkryj Nurkowanie". Dla grup zorganizowanych organizujemy eventy, połączone z nauką nurkowania. Zapraszamy do kontaktu.

CO OFERUJEMY?

CO OFERUJEMY KLIENTOM BAZY W RAMACH OPŁATY ZA WSTĘP ?
- kawa i herbata
- grill elektryczny
- ognisko (do uzgodnienia)
- toaleta
- prysznic z gorącą wodą
- zadaszona altana z ławami i stołami na 16 osób
- ławeczki i stoły
- boisko do gry w siatkówkę plażową
- piaskownica
- tereny zielone
- sieć wi-fi
- parking
- stoły do składania sprzętu
- miejsce mycia sprzętu
- miejsce do suszenia sprzętu
- podwodne plenery fotograficzne
- tor nurkowy
DODATKOWO PŁATNE ? 
- sprężarka (ładowanie butli powietrzem lub nitroksem)
- wypożyczalnia sprzętu nurkowego
- oświetlenie nocne (nurkowanie nocne - do ustalenia)
- catering
- zakwaterowanie

 

POBIERZ CENNIK

POBIERZ REGULAMIN

NAJPOPULARNIEJSZE KURSY

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze kursy oferowane w naszej bazie nurkowej

 

DSD

 

Discover Scuba Diving - Odkryj Nurkowanie jest programem przeznaczonym dla szerokiego grona odbiorców. Każdy kto chce, w komfortowych warunkach, bezpiecznie, pod opieką zawodowego instruktora, przeżyć niezapomnianą przygodę podwodną powinien wybrać właśnie ten program. Program stanowi wprowadzenie do nurkowania ze sprzętem powietrznym. Osoby nienurkujące poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa, nauczą się jak zakładać sprzęt i pływać pod wodą.

POBIERZ PEŁEN PROGRAM

 

 

 

SCUBA DIVER

 

SCUBA DIVER - Nurek Pod Nadzorem to kurs nurkowania z aparatem powietrznym. Uczestnicząc w tym kursie zdobędziesz wystarczającą wiedzę i umiejętności praktyczne aby nurkować z partnerem - profesjonalistą, do głębokości maksymalnej 12 metrów. Nurkując odkryjesz nieznany świat i przeżyjesz cudowną przygodę. Po ukończeniu kursu Scuba Diver - Nurek Pod Nadzorem będziesz miał uprawnienia do nurkowania na całym świecie. Dla potwierdzenia swoich uprawnień otrzymasz certyfikat w formie plastikowej karty imiennej.

POBIERZ PEŁEN PROGRAM

 

 

OWD

Open Water Diver - Nurek Wód Otwartych to kurs nurkowania z aparatem powietrznym. Uczestnicząc w tym kursie zdobędziesz wystarczającą wiedzę i umiejętności praktyczne aby nurkować z partnerem bez nadzoru, do głębokości maksymalnej 18 metrów. Nurkując odkryjesz nieznany świat i przeżyjesz cudowną przygodę. Po ukończeniu kursu Nurek Wód Otwartych będziesz miał uprawnienia do nurkowania na całym świecie. Dla potwierdzenia swoich uprawnień otrzymasz certyfikat w formie plastikowej karty imiennej.

POBIERZ PEŁEN PROGRAM

 

 

AOWD

 

Advanced Open Water Diver – Nurek Zaawansowany Wód Otwartych jest kursem nurkowym, który w spektakularny sposób poszerza umiejętności nurkowe oraz otwiera nowe obszary działalności nurkowej każdego nurka. Uczestnicząc w tym kursie zanurkujesz na głębokość maksymalnie 30 metrów oraz poznasz tajniki nawigacji podwodnej. Dzięki nowym umiejętnościom będziesz nurkował bezpieczniej i bardziej świadomie.

POBIERZ PEŁEN PROGRAM

 

Kontakt i dojazd

GPS:

52.8816109

17.1535261

Adres:

Kaliszany 41A, 62-104 Kaliszany

Tel. + 48 726 514 353

E-mail: 

info@bazanurkowakaliszany.pl

kris@bazanurkowakaliszany.pl

Godziny otwarcia:

od 10.00 do 18.00

od maja do września, w soboty i niedziele

W pozostałe dni tygodnia prosimy o telefon.

 

Flag Counter